Az azerbajdzsáni férfi röplabda-válogatott újabb mérkőzést játszott az Európa-ligában.
Borisz Grebennyikov együttese ezúttal a magyar válogatottal találkozott.
Az Azerbajdzsáni Ifjúsági és Sportminisztérium Röplabdaközpontjában megrendezett mérkőzésen a vendégek győztek 3:1-re.
Az azerbajdzsáni csapat következő mérkőzését június 21-én játssza a portugál válogatott ellen.